Értékesítői állás

ÉRTÉKESÍTÉSI munkatársat keres pécsi fémipari termékeket gyártó cég

Feladatok:

  • új, potenciális ügyfelek keresése, meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • ügyfélkapcsolatok telefonon, e-mailen, személyesen történő kialakítása
  • ajánlatok készítése és nyomon követése
  • megrendelések felvétele

Elvárások:

  • érettségi
  • középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • kiemelkedő kommunikációs készség, kitűnő tárgyalástechnika
  • problémamegoldó képesség, precizitás
  • legalább 2éves értékesítési tapasztalat hasonló területen
  • Office programok készségszintű ismerete

Előnyt jelent:

  • B-kategóriás jogosítvány
  • angol és-vagy német nyelvtudás
  • terhelhetőség, fémipari területen való jártasság
  • megváltozott munkaképesség

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend
  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes bérezés
  • Munkába járási költség hozzájárulás
  • Fejlődési lehetőségek, változatos, széles spektrumú feladatok
  • Családias környezet
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy sikeres és folyamatosan fejlődő vállalatnál

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal: palyazat@straussmetal.hu

Webáruház készítés