Gyártáselőkészítő technikus

Gyártáselőkészítő techikus állás

A 30 éves tapasztalattal rendelkező, lemezmegmunkálással és  fémtermékek gyártásával foglalkozó pécsi székhelyű Strauss Metal Kft.

munkatársat keres lemeztermékek gyártásához.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a gyártórészlegekkel, műszaki rajzok elkészítése, gépek programozása
  • kapcsolattartás a vevőkkel, megrendelések feldolgozása, árajánlatok elkészítése
  • műveletek elvégzéséhez szükséges erőforrások (munkaerőigény, anyagszükséglet, gépszükséglet stb.) megállapítása
  • analízisek elvégzése, az eredmények kiértékelése, jelentések készítése
  • gyártási előírások kezelése, módosítása
  • gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása és megoldása

Elvárás:

  • 3D tervező program ismerete (AutoCAD, Solidedge)
  • minimum középfokú gépész végzettség
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • kitűnő problémamegoldó készség
  • CNC stancológép és/vagy CNC lézergép programozásában jártas

Előnyök:

  • lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat
  • technikusi gépész végzettség
  • angol vagy német nyelvismeret

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal: palyazat@straussmetal.hu

Webáruház készítés